2012/05/02

model profile no. 3- new face

W Polsce powstaje wiele programów rozrywkowych, które mają za zadanie znalezienie prawdziwych talentów. Tak jak np, słynne Topmodel, gdzie dziewczynom każe się robić rzeczy, które czasem wręcz ośmieszają te młode kobiety. Wiadomo..ktoś musi wygrać, czyli tak zwane poszukiwanie talentu na siłę... O Paulinie Papierskiej czy Oldze Kaczyńskiej ani słychu, ani widu. Przez te programy przeoczamy PRAWDZIWE POLSKIE TALENTY!!! Z tego względu dzisiaj chciałabym przedstawić Wam Ewę Władymiruk- młodą, sympatczną i utalentowaną modelkę ze Szczecina, która zasługuje na duży rozgłos! Choć ma niewiele lat doskonale wie jak dobrze prezentować się przed obiektywem. Zachwyca swoją nieprzeciętną urodą i doskonałym ciałem. Ewa pracuje w agencji modelek Model Plus (z tej samej agencji pochodzą m.in Małgosia Bela czy Magdalena Frąckowiak) . Niewiele wiem o "tajemniczej" modelce, ale z pewnością można stwierdzić, że czeka ją droga do sukcesu. Młoda modelka ma na swoim koncie wiele sesji począwszy od magazynów modowych do sklepów odzieżowych czy projektantów.. Nic więcej mi nie pozostało jak tylko życzyć sukcesu na miarę Anji Rubik i jeszcze więcej, bo z całą pewnością Ewa nadaję się na karierę topmodelki jak nikt inny :))

 I jeszcze niezbędne informacje:

Focus onEwa Wladymiruk
FromPoland
Age: 16
eyes: brown
hair: brown

Measurements:

Height180cm 
Bust78cm 
Waist: 60cm 
Hips: 86cm 

Agencies:

Mother agency - Model Plus Poland
Tokyo - Donna Models9 comments:

 1. Bardzo ciekawa, taka inna, ale być może kolejna Top Modelka !


  Zapraszam do siebie na nowy wystrój bloga !

  http://rockglamfashion.blogspot.com/

  ReplyDelete
 2. ma takie spojrzenie!! zapada w pamieci zdecydowanie ;)

  ReplyDelete
 3. Ma taka oryginalna,egzotyczna urode,nie kolejna banalna,niebieskooka blondynka;)

  ReplyDelete
 4. śliczna jest !!!!

  www.classicorcool.com

  ReplyDelete
 5. Chodziłam z Ewką do gimnazjum :D
  Piękna jest!

  ReplyDelete
 6. czy ja wiem...;/ poodbna do Brodki na niektórych ujęciach. Ma nosek taki wiecie..Polski;) Nie wiem dla mnie modelka to taka charyzma i niepowtarzalnośc jak Adriana Lima czy Kate Moss

  ReplyDelete
 7. Ona też owteira usta..jak Anja Rubik. A tylko kate Moss która to zapoczątkowała w modelingu wygląda zmysłowo, reszta modelek wulgarnie jak po orgii sexulano-pijackiej, Ewa popełnia ten sam błąd. Na miarę top model i egoztycznej urodzie jest RENATA, żadna inna, ani Zuza, ani Papierska itp.

  ReplyDelete